Adisyon Programı

Adisyon Programı ,gelişen teknoloji ile bilikte bir çok işlemi aynı anda yapmamızı kolaylaştıran otomasyon sistemidir.Bilgisayardan hem tabletten hem telefondan hem de proğrama entegreli çalışan el terminali sayesinde bir çok yönlü kullanımı mevcuttur.Sisteme girilen bilgileri toplayan Adisyon Programı sayesinde birçok kişi proğrama erişim sağlayabilmektedir.

Adisyon Programı Kullanım Alanları Nelerdir?

Bir çok alanda kullanımı mevcut olup en çok siparişlerin takibi ürünlerin takibi cari takibi ile uğraşan işletmeler kullanmaktadır.

Kafe , Restoran , Market ,Pastane , Nalbur , Çiçekçi , Kantin ,Büfe , Otel ,Giyim , Butik ,Şarküteri , Petshop gibi TOPTAN ve ya PERAKENDE satış yapan işletmelerde Adisyon Programı kullanılmaktadır.

Adisyon Programı Kullanımı Pratik mi?

Sistemin bize sağladığı mobil uygulama ve dokunmatik ekran sayesinde hızlı bir şekilde uyum sağlanabilmektdir. Proğram kullanıcıların anlayabileceği şekilde seçeneklerle donatılmış olup , müşteri kullanıcı  testlerine tabi tutulduktan sonra iyileştirmeler yapılmış sonrasında piyasaya sürülmektedir

Adisyon Programı Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Sistem Kullanıcının Elinde ki  veriyi Programın  uygun olan butona  girildikten sonra proğram verileri gruplandırıp seçenekler sunup  müşterinin istediği raporları oluşturmakta ve müşterinin analiz yapmasına olanak sağlamaktadır.

Adisyon Programı Sisteminde Bulunan Modüller?

Sistem modüllerle kullanıcının bilgiyi nereye girmesi gerektiğini gösterir ve raporlamanın doğru yapılmasına olanak sağlar.

MASA SATIŞI MODÜLÜ :Masa da hizmet alan müşterilerin satışı  bu  modülden yapılarak sitemde hangi masaya oturrulduğu hangi  siparişlerin verildiği ve sistemde görüntülendiği modüldür

PAKET SEVİS MODÜLÜ:Evden sipariş veren müşterilerin telefonla arayarak ya da uygulamadan sipariş verildiği ve sisteme işlenen siparişin işletme tarafından onaylandığı  sonrasında hazırlanıp kurye ile müşteriye teslim edilip ödemesinin alındığı modüldür.

GEL-AL SERVİS MODÜLÜ:İşletmeye gelen müşterinin siparişini işletmede hazırlattığı sonrasında ödemesini yapıp siparişi kendi evine götürdüğü modüldür. Bu makalede favorilerinizden bahsediliyor hats süper düşük fiyatlarla. Aynı gün teslimat, anında teslimat veya sipariş teslim alma arasından seçim yapın.

GARSON SİPARİŞ ALMA MODÜLÜ:Masa da hizmet alan müşteri siparişini verirken garson tarafından bu modül kullanılarak garsondaki uygulamayla sipariş alınır wifi yoluyla sisteme aktarıldığı modüldür.

CALLER ID MODÜLÜ: Sabit hattı olan işletmelerin bu hat üzerinden gelen siparişleini sisteme aktarmak için kullanılır.

PATRON UYULAMASI :İşletmenin anlık olarak siparişlerini carisini uzak bir yerde olsa dahi telefonla  kolaylıkla incelediği modüldür.

Adisyon Programı ile İşletmelere Sunulan Raporlar Nelerdir?

KURYE GENEL RAPORU,BİREYSEL KURYE RAPORU,MASA SATIŞ RAPORU,PAKET SATIŞ RAPORU,KREDİ KARTI -NAKİT-MASRAF-CİRO RAPORU,PERONEL RAPORU,İNDİRİM RAPORU,SAATLERE GÖRE SATIŞ RAPORU,ÇOK SATAN ÜRÜN RAPORU,İPTAL EDİLEN ÜRÜN RAPORU,ÜRETİM RAPORU,

Adisyon Programının Kullanılması İçin Miinimum Gereksinimler Nelerdir?

Kullanışlı donma yapmayan donanımı yükseltilebilir bir bilgsayar ve internet olması sistemin çalışması için yeterlidir.

Adisyon Programı İle Kullanılan Ekipmanlar Nelerdir?

EKRAN ,BİLGİSAYAR,FİŞ YAZICI,POS CİHAZI,ETİKET YAZICI,BARKOD OKUYUCU,EKRANLI TERAZİ ,CALLER ID,EL TERRMİNALİ ,PARA ÇEKMECESİ,

Adisyon Programının Demo Paketi Mevcut Mu?

Demo paketi kullanılarak müşterinin satın almadan önce alışması beğenmesi sonrasında olanak sağlanabilir.İstenen sürelerde demo paketi oluşturulabilir.

Adisyon Programı Hangi Proğramlar Entegre Edilebilir?

Muhasebe Proğramları,Banka transferleri, Yemeksepeti.trendyol,getir,migros gibi sipariş sistemlerine entegre olunabilmektedir.

Adisyon Programı, işletmelere sunduğu pratik çözümlerle kalite,otomasyon odaklı ,Pratik ,uygulanabilir olması sebebiyle bir çok alanda sizlere çözüm üretmeye devam ediyor.Birçok proğramla entegre olarak sizlerin tek proğram ile işleri tek ekranda çözmeniize olanak sağlıyor.Personel,Ürün,Cari Modülleri sayesinde Adisyon Takp Programı kullanıcı dostu bir uygulamadır.